Jooksufoorum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jooksufoorum

Foorum on suletud!


2 posters

    tere poosapaa

    poosapaa
    poosapaa


    Virgo Postituste arv : 2
    Join date : 09/09/2014
    Age : 36
    Asukoht : Tartu ja Valgamaa

    tere poosapaa Empty tere poosapaa

    Postitamine  poosapaa Kolm Veeb 04 2015, 04:33

    Nimi on mul Jaago, sündinud 1987,
    jooksamas hakkasin käima üle-eelmise aasta sügisest,vorm läks väga käest ära ,raske oli isegi 5km järjest joosta.
    tulemusi välja hõigata pole eriti ,ei ole oma võimed proovile pannud veel.
    Aga aasta eesmärgiks on lihktsalt joosata läbi paar maratoni ja pool-maratoni ja mõned lühemad distansid. bounce
    ainsaan
    ainsaan
    Tipp
    Tipp


    Postituste arv : 130
    Join date : 03/08/2008
    Asukoht : Tartu

    tere poosapaa Empty Re: tere poosapaa

    Postitamine  ainsaan Reede Veeb 20 2015, 19:04

    Võimeid pole proovile pannud....Ja kohe aastaga paar maratoni poolmaratoni.Kas ei tundu eesmärk ehk väga kõrge? Proovi vast alguses ikka mõned veidi lühemad distantsid ja siis step by step edasi.Ilma spetsiaalettevalmistuseta maratonile peale minna võib jooksuisu kustutada igaveseks.....
    poosapaa
    poosapaa


    Virgo Postituste arv : 2
    Join date : 09/09/2014
    Age : 36
    Asukoht : Tartu ja Valgamaa

    tere poosapaa Empty Re: tere poosapaa

    Postitamine  poosapaa Esm Veeb 23 2015, 00:38

    ainsaan kirjutas:Võimeid pole proovile pannud....Ja kohe aastaga paar maratoni poolmaratoni.Kas  ei tundu eesmärk ehk väga kõrge? Proovi vast alguses ikka mõned veidi lühemad distantsid ja siis step by step edasi.Ilma spetsiaalettevalmistuseta maratonile peale minna võib jooksuisu kustutada igaveseks.....
    selles mõttes et cooperi testi ikka teen iga paari kuu tagant ,lihtsalt lampi maratoni peale ei lenada ,ma jooksen mingi üle 40 km nädalas praegu see omakorda jagatud viieks jooksuks 1pikem ots,3kergemat ja kas intervall või tempo jooks,üritan ikka teha ka pulsi järgi ,ja  paranda ka oma jooksutehnikat ,olen ennast kursi ka viind toitumise poolega ,
    ma ei kas sellest piisab  Question  ,plaanitud on juuni alguses teha start

    Sponsored content


    tere poosapaa Empty Re: tere poosapaa

    Postitamine  Sponsored content


      Esm Apr 29 2024, 10:08