Jooksufoorum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jooksufoorum

Foorum on suletud!


2 posters

    kah natuke rohkem kui harrastussportlane

    henri
    henri
    tugitoolisportlane
    tugitoolisportlane


    Capricorn Postituste arv : 23
    Join date : 25/02/2009
    Age : 36
    Asukoht : Tartu

    kah natuke rohkem kui harrastussportlane Empty kah natuke rohkem kui harrastussportlane

    Postitamine  henri Kolm Veeb 25 2009, 01:07

    Minu jooksuni jõudmine toimus omamoodi. Nimelt olen 6. eluaastast peale tegelenud ujumisega. Ja ühel ilusal sügispäeval paar aastat tagasi olin treeneri korraldusel Audenteses spordiarsti juures. Tehti teste, võeti verd. Kui tuli tulemuste kokkuvõtmise aeg, hakkas arsti-tädi rääkima, et peaks vist ujumisele jooksu juurde panema, ratast soovitas ka. Ühesõnaga upitas mind triatloni poole. Ujumisega tegelen siiamaani ja ülikooli linna õppima minnes vahetasin klubi ka. Jooksus läbin kah päevas 5-15 km. Ratast pole aga siiani puutunud:D Mõtlen ja vaatan veel kuhu tulemused viivad, õigemini jooksus tahaks see aasta uhkust väärivad tulemused kirja saada ja selle nimel tegutsengi. Sooviks esimest korda maratonile minna sügise poole, seniks aga proovin kõikvõimalikel rahva jooksudel tulemusi jälgida Smile
    siak123
    siak123
    Tipp
    Tipp


    Leo Postituste arv : 361
    Join date : 02/03/2009
    Age : 35
    Asukoht : Lääne-Virumaa /Rakvere

    kah natuke rohkem kui harrastussportlane Empty Re: kah natuke rohkem kui harrastussportlane

    Postitamine  siak123 Esm Apr 20 2009, 15:26

    trenn,trenn ja trenn ja tulemus on käes(:
    pead treenima enesekindlalt,targalt ja tahtejõuliselt siis tulevad tulemused:D
    edu jooksmisega
    henri
    henri
    tugitoolisportlane
    tugitoolisportlane


    Capricorn Postituste arv : 23
    Join date : 25/02/2009
    Age : 36
    Asukoht : Tartu

    kah natuke rohkem kui harrastussportlane Empty Re: kah natuke rohkem kui harrastussportlane

    Postitamine  henri Nelj Apr 23 2009, 04:38

    ega muud üle ei jäägi Smile

    Sponsored content


    kah natuke rohkem kui harrastussportlane Empty Re: kah natuke rohkem kui harrastussportlane

    Postitamine  Sponsored content


      Teis Mai 14 2024, 12:43