Jooksufoorum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jooksufoorum

Foorum on suletud!


+3
mar6us
Jooksev olemine
aarx
7 posters

    kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar

    aarx
    aarx
    Tipp
    Tipp


    Capricorn Postituste arv : 163
    Join date : 01/04/2008
    Age : 44
    Asukoht : tallinn

    kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Empty kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar

    Postitamine  aarx Kolm Okt 01 2008, 03:00

    sünd. 1980
    klubi sk sportkeskus.ee alates a.2006
    rekordid
    100m 12,5
    200m 26,0 (1997)
    400m 55,0 (1998)
    600m 1.31,...(1997)
    800m 2.02,8 (1998)
    1000m 2.40,35 (2006)
    1500M 4.12,... (1998)
    1miil 4.35,01 (2005)
    2000m 6.07,50 (2006)
    3000m 9.19,... (1998)
    5000m 16.35,6 (1996)
    10000m 34.58,... (1996 st.) 35.34 mnt(2005)
    15km 53.57 (2001)
    1 tund 15454m (2008)...arvan,et peaks 400 rohkem olema kuna konkurent kellega lõpetasin pea koos oli tulemus 158...m
    Aastatel 1999 kuni 2004 oli aktiivne paus jooksust.
    Lõpuks siis tegin oma tutvustuse ära.Asi algas siis kuskil 13...14 aastaselt...ja jalgpalliga.Enne seda fännasin Kalevi kossu ja minu spordiarmastus sai alguse hooajast,kui Kalev NSVL meistriks tuli.Enne seda ma pea vihkasin sporti(kuida siis seletada seda,et jätsin paar korda meelega tossud koju,et ei peaks keka tunnis kaasa tegema...kuid oh õnnetust ...õps oli leidlikum kui mina...jooksin oma jooksud sel korral botikutega ikka ära sest oli sügis)Kuna enne trenni tuli meil alati u. 5km ots joosta siis ,ma panin seda alati täie tambiga ja sealt sai juba alguse see,et ühest klassi sitemast vennast sai põhikooli lõpuks suht arvestatav vend nii koolis kui ka maakonnas! ja see lisas indu...paari aastaga...tulid tulemused millega oleks praegultki rahul.....kuna olen praegu suht kehva.
    Hetkeseisu kehva minekut ei õigusta sellega,et poleks aega v ei viitsiks...midagi ikka teen,kuid need põimuvad moti languste ja elus leiduvate ahvatlustega.... Ise arvan,et praegune maht lihtsalt on suht niru(keskmine kuu jääb suht alla 200km),et midagi saavutada ja kaalust peaks nii mitugi volti alla saama. Mõttes on mul juba plaan olemas mida sügis...talv ette võtan,kuid mis sest tuleb ei tea Question


    Viimati muutis seda aarx (Teis Veeb 10 2009, 04:09). Kokku muudetud 1 kord
    Jooksev olemine
    Jooksev olemine
    aktiivne harrastaja
    aktiivne harrastaja


    Sagittarius Postituste arv : 94
    Join date : 24/02/2008
    Age : 39
    Asukoht : Tartu/Tallinn

    kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Empty Re: kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar

    Postitamine  Jooksev olemine Kolm Okt 01 2008, 20:03

    Potentsiaali on, nii et anna aga minna!
    mar6us
    mar6us
    Admin
    Admin


    Taurus Postituste arv : 241
    Join date : 07/02/2008
    Age : 34
    Asukoht : Ida regioon

    kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Empty Re: kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar

    Postitamine  mar6us Kolm Okt 01 2008, 22:16

    sihikindlus on edasiviiv jõud.
    avatar
    silver
    Tipp
    Tipp


    Leo Postituste arv : 448
    Join date : 22/03/2008
    Age : 52
    Asukoht : põlvamaa

    kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Empty -

    Postitamine  silver Nelj Okt 02 2008, 14:45

    tule jooksupartner.ee seminarile. mot tõuseb. tegelt ka...
    aarx
    aarx
    Tipp
    Tipp


    Capricorn Postituste arv : 163
    Join date : 01/04/2008
    Age : 44
    Asukoht : tallinn

    kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Empty Re: kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar

    Postitamine  aarx Teis Sept 08 2009, 16:20

    olen avastamas enda jaoks vana armastust....jalgpalli kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Icon_bounce kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Icon_bounce kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Icon_bounce ja lemmikuks on jälle kujunemas väravavahi positsioon
    peale eilset turniiri sain nii mõnegi kiitva hinnangu osaliseks...ja bilanss oli ka positiivne 4st mängust 2 kolli sisse lastud
    negatiivne oli see ,et venitasin kubemelihast meeldivalt kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Lol tugevalt.....aga ehk saab korda
    nii,et jooksuga aidaa oktoobrist ja siis hakkan meeldivamate asjadega tegelema kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Icon_cheers
    Alo RAN today
    Alo RAN today
    Tipp
    Tipp


    Leo Postituste arv : 317
    Join date : 01/06/2008
    Age : 36
    Asukoht : Paikuse

    kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Empty Re: kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar

    Postitamine  Alo RAN today Teis Sept 08 2009, 19:12

    ma liitusin ka see aasta talvel TÜ Fauna meeskonnaga aga liiga suur liikmemaks, suvel siiski tartus ei ela ja trennis ei viici ka kooli kõrvalt käia, kui viibisin Pärnus siis meeskod hakkas nii rõvedalt kotti saama loobusin kuna pole harjunud kaotajate meeskonnas olema.... jooksen natuke veel edasi...see ei tähenda et jalgpall ei meeldi!
    aarx
    aarx
    Tipp
    Tipp


    Capricorn Postituste arv : 163
    Join date : 01/04/2008
    Age : 44
    Asukoht : tallinn

    kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Empty Re: kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar

    Postitamine  aarx Nelj Sept 10 2009, 05:39

    point selles,et ma ei viitsi ja ei taha alla oma rekside joosta...ju tegin talvel endal liiga kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Icon_sad ja tervis ei pea ka vastu eriti kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Icon_cry ...igasugu jamad hingamisteede ja muude takistustega ,mis kraabivad hinge kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Suspect
    olen vist kategooriast,kes ei oska õigel ajal lõpetada kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Icon_scratch
    Alo RAN today
    Alo RAN today
    Tipp
    Tipp


    Leo Postituste arv : 317
    Join date : 01/06/2008
    Age : 36
    Asukoht : Paikuse

    kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Empty Re: kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar

    Postitamine  Alo RAN today Nelj Sept 10 2009, 05:48

    ma olen 22 ja juba paar aastat panen ühte auku.....kui ma lõpetaksin praegu pääseksin auga aga tõenäoliselt müün oma aktsiad maha edasi joostes Very Happy....veel ei ole tööiimene vaid tudeng
    aarx
    aarx
    Tipp
    Tipp


    Capricorn Postituste arv : 163
    Join date : 01/04/2008
    Age : 44
    Asukoht : tallinn

    kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Empty Re: kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar

    Postitamine  aarx Nelj Sept 10 2009, 17:56

    Alo RAN today kirjutas:ma olen 22 ja juba paar aastat panen ühte auku.....kui ma lõpetaksin praegu pääseksin auga aga tõenäoliselt müün oma aktsiad maha edasi joostes kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Icon_biggrin....veel ei ole tööiimene vaid tudeng
    jh eks ta ole jh nii,et üle sest kindlasti ei saa....ise ka kunagi loobusin .......99-04 ei liigutand pea lillegi...aga siis sain väärilise treeningkaaslase ja vorm oli tagasi nagu lampi...isegi parem kui lõpetades...
    aga praegult töö kõrvalt jh suht raske motiveerida end...ja see jooksmine tundub hetkel selline vastumeelt kohustus
    kolin ära jõusaali...sest sealt ka peale pausi tulin...ehk siis jõu pealt tuleb kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Affraid
    Prefontaine
    Prefontaine
    Administraator
    Administraator


    Libra Postituste arv : 322
    Join date : 19/06/2009
    Age : 37
    Asukoht : Eesti

    kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Empty Re: kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar

    Postitamine  Prefontaine Nelj Sept 10 2009, 18:29

    Ma ise samuti 22 ja kui aus olla siis see vanus veel alles poisike.
    Aga olen isegi tööinimene ning tean omastkäest kui raske on ennast motiveerida peale rasket tööpäeva jne.
    Olen isegi vara hommikul ülesse ennast ajanud, kuskil kella 4.30 ajal ning jooksma läinud ja siis hiljem tööle. Ei ole sugugi kerge aga kui tahad saavutada midagi siis peab ka rabelema.

    Siin kohal tahakski austust avaldada meie ühele staažikaimale pikamaajooksja Vjatšeslav Košelev'le kes teeb seda igapäev ning ei kurda.
    aarx
    aarx
    Tipp
    Tipp


    Capricorn Postituste arv : 163
    Join date : 01/04/2008
    Age : 44
    Asukoht : tallinn

    kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Empty Re: kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar

    Postitamine  aarx Nelj Sept 10 2009, 22:12

    Prefontaine kirjutas:Ma ise samuti 22 ja kui aus olla siis see vanus veel alles poisike.
    Aga olen isegi tööinimene ning tean omastkäest kui raske on ennast motiveerida peale rasket tööpäeva jne.
    Olen isegi vara hommikul ülesse ennast ajanud, kuskil kella 4.30 ajal ning jooksma läinud ja siis hiljem tööle. Ei ole sugugi kerge aga kui tahad saavutada midagi siis peab ka rabelema.

    Siin kohal tahakski austust avaldada meie ühele staažikaimale pikamaajooksja Vjatšeslav Košelev'le kes teeb seda igapäev ning ei kurda.
    no Koshal ka ju raudne tervis,mida kõigile pole antud
    ja pealegi ma saan sel ajal kui sa jooksma lähed alles magama
    avatar
    Amigdala


    Sagittarius Postituste arv : 6
    Join date : 05/01/2012
    Age : 33

    kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Empty Re: kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar

    Postitamine  Amigdala Teis Apr 17 2012, 16:03

    Väga kihvt lugu Very Happy Anna aga minna, palju edu sulle!!!

    Sponsored content


    kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar Empty Re: kergust ja moti otsides e. Aare Kutsar

    Postitamine  Sponsored content


      Teis Mai 14 2024, 07:55