Jooksufoorum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jooksufoorum

Foorum on suletud!


2 posters

    Jooksev looder

    avatar
    R3n3


    Postituste arv : 3
    Join date : 23/05/2011

    Jooksev looder Empty Jooksev looder

    Postitamine  R3n3 Esm Mai 23 2011, 01:48

    Tere kõigile!

    Nimeks on Rene ja vanust 23 aastat.
    Senise elu jooksul olen jooksmise, ja spordiga üldse, väga vähe kokku puutunud,pigem olin alati see looder kes otsis kõiksugu vabandusi, et kehalise tunnis mitte kaasa teha. Samuti sai väga noorelt suitsema hakatud, nii et nüüdseks võin häbiga tõdeda, et olen olnud suitsetaja suurema osa oma elust...
    3,5 kuud tagasi käis klõks ära ja otsustasin suitsetamise maha jätta. Kahe järgneva nädalaga võtsin juurde 5kg ning siis sai selgeks et nüüd tuleb ennast liigutama hakata ning alustasingi jooksmisega.
    Tänasel päeval, 3 kuud hiljem võin tõdeda, et olen jooksmisest sõltuvuses Very Happy Olukorrast, kus ma ei suutnud ilma puhkepauside ja "verd köhimata" kolme kilomeetritki joosta, on asi jõudnud sinnamaani kus ma ootan päev läbi, et saaks juba jooksma, ning isegi 15km tundub juba vähevõitu.
    Aegadega veel kiidelda ei saa, ühegile võistlusele pole juhtunud ja pole hetkel veel väga kiirusele orienteeritud kah, mis ma ise mõõtnud olen siis väga heal päeval oli 10km aeg 47:xx.
    Eesmärkideks on 10km alla 40 minuti ja maratoni läbimine enamvähem aksepteeritava ajaga. Annan endale muidugi aru, et sinna veel pikk tee minna.
    Loom
    Loom
    Tipp
    Tipp


    Aquarius Postituste arv : 212
    Join date : 09/02/2008
    Age : 34
    Asukoht : Pärnumaa/Tartu

    Jooksev looder Empty Re: Jooksev looder

    Postitamine  Loom Esm Mai 23 2011, 03:59


    Rõõm kuulda, et olete ka jooksmisest ''sõltuvuses'' ja halvad harjumused kõrvale heitnud. Aga jah, kui korralikult jätkate treeningutega, küll siis ka loodetud areng tuleb (soovitan teile ka selle foorumi vanu teemasid uurida-millest mõned on päris informatiivsed.)


    Kerget jalga king

      Similar topics

      -

      Teis Mai 14 2024, 20:45