Jooksufoorum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jooksufoorum

Foorum on suletud!


3 posters

    Sportlandi Jooksupood Kristiines

    Opa
    Opa
    harrastaja
    harrastaja


    Postituste arv : 50
    Join date : 23/03/2010
    Asukoht : Tabasalu

    Sportlandi Jooksupood Kristiines Empty Sportlandi Jooksupood Kristiines

    Postitamine  Opa Kolm Märts 09 2011, 22:45

    Tervitused!
    Kas keegi teist on juba jõudnud külastada Sportlandi Jooksupoodi? Vaatasin FB lehelt galeriid ja märkasin, et seal saab jalatesti jooksulindil teha ja ka mingi Mizuno scanner olemas. On's kellelgi kogemusi testimistest?

    Terv,

    Opa
    Opa
    Opa
    harrastaja
    harrastaja


    Postituste arv : 50
    Join date : 23/03/2010
    Asukoht : Tabasalu

    Sportlandi Jooksupood Kristiines Empty Re: Sportlandi Jooksupood Kristiines

    Postitamine  Opa Reede Apr 01 2011, 16:36

    Nii, jagan siis oma kogemusi. Käisin just hiljuti Kristiine Spo jooksupoes ära. Kogu pakutav valik oli hea, enamus meil popid brändid oma uute mudelitega esindatud ja lingitud rõivastega. Seega sealt poest saab terviklahenduse kätte.
    Ühe meesmüüjaga vesteldes sattusin jala testimise teemale, mida mulle soovitati ja tegin Mizuno aparaadiga scanningu ära. Mizuno testimine toimus jala skännimisel staatiliselt. Lisaks tulid veel täpsustavad küsimused ning harjutused (kükk, ühel jalal seismine jne) Testimise tulemusel sain teada jala pikkuse ja laiuse, endale sobiva Mizuno jalatsi suuruse (mis kahjuks oli reaalsest suurusest 1 suuruse võrra suurem) jala tüübi ning loomulikult minule sobivate mudelite nimed. Tulemus prinditi välja ning anti mulle. Paberilt vaadates hakkasin siis järjest mudeleid proovima, mis seal kirjas ning kahjuks selgus, et kõik soovitatud mudelid olid pöiaosast ilmselgelt laiad:(
    Müüja soovitusel leidsime siiski mulle kaks mudelit teistelt brändidelt, mis sobisid kui valatult.
    Seal poes oli veel ka jooksulint kiirkaameraga, aga kahjuks puudus sellel süsteemil programm ning seda testi ma lisaks tegema ei hakanud.
    Kokkuvõteks võin öelad, et testimises pisut pettusin, aga erinevaid nõuandeid sain kuhjaga ning teenindus oli igati eeskujulik ja asjalik.
    Loom
    Loom
    Tipp
    Tipp


    Aquarius Postituste arv : 212
    Join date : 09/02/2008
    Age : 34
    Asukoht : Pärnumaa/Tartu

    Sportlandi Jooksupood Kristiines Empty Re: Sportlandi Jooksupood Kristiines

    Postitamine  Loom Reede Apr 01 2011, 18:58

    See tundub küll naljakas, kui tegid seal peal kõik testid ära ja anti ka eeldavad sobivad jalatsid ette, aga nad ei sobinud. Very Happy
    Samas, eks ta uus pood kah alles ja arvatvasti areneb ka Eesti jooksjate seas populaarseks, mis brändid seal olid peamiselt? Esimesena assotseeruvad selliste poodidega kõrged hinnad.
    Opa
    Opa
    harrastaja
    harrastaja


    Postituste arv : 50
    Join date : 23/03/2010
    Asukoht : Tabasalu

    Sportlandi Jooksupood Kristiines Empty Re: Sportlandi Jooksupood Kristiines

    Postitamine  Opa Reede Apr 01 2011, 19:11

    Eks selle aparaadi eesmärk on edendada Mizuno müüki ja sealt need soovitused. Põhjus, miks ma neid jalatseid endale ei saa soetada seisneb selles, et mul kipub keskmisest kitsam pöiaosa olema, nii, et kui paelad normaalselt kinni sidusin, olid pealsed tugevalt kortsus. Mizuno, samuti Asics jäävad mulle lihtsalt pöiast laiaks. Esindatud olid seal Nike, Asics, adidas, Mizuno.
    Hinnad olid isegi sobivad kuni märtsi lõpuni. Siis pakuti -25% allahindlust.
    avatar
    Eduard765
    pühapäevasportlane
    pühapäevasportlane


    Aries Postituste arv : 45
    Join date : 10/08/2010
    Age : 37
    Asukoht : Estonia,Tartu

    Sportlandi Jooksupood Kristiines Empty Re: Sportlandi Jooksupood Kristiines

    Postitamine  Eduard765 Reede Apr 01 2011, 23:02

    kas polarid olid kh muugis?

    Sponsored content


    Sportlandi Jooksupood Kristiines Empty Re: Sportlandi Jooksupood Kristiines

    Postitamine  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Kolm Mai 15 2024, 04:51