Jooksufoorum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jooksufoorum

Foorum on suletud!


2 posters

    Lugemiseks kõigile

    mar6us
    mar6us
    Admin
    Admin


    Taurus Postituste arv : 241
    Join date : 07/02/2008
    Age : 34
    Asukoht : Ida regioon

    Lugemiseks kõigile Empty Lugemiseks kõigile

    Postitamine  mar6us Esm Veeb 21 2011, 23:55

    Tervist härrased!

    Need kes mäletavad, kes ei mäleta ja kes ei tea - Olen Margus, panin kokku foorumi alustalad, sarikad ja muud vidinad - ühesõnaga minu idee oli ehitada taoline asjaldis. Juba 2 aastat olen peamiselt elanud akadeemilisesmaailmas ja eelmisel sügisel mõistsin, et nii ikka ei saa - hakkasin trenni tegema ja vaikselt maad uurima.

    Tahaksin küsida siinsetelt aktivistidelt nende rahulolu kohta, kuivõrd foorum rahuldab nende vajadusi - ootusi, lootusi ja visiooni?

    Endal tekkis idee koopereeruda tegijatega (Gerry, pikamaajooksmine.ee vms + teised kunded) ja luua lõpuks üks korralik jooksufoorum, kus valitseks kord ja sisukus. Korralik asi nõuab ka korraliku ettevalmistust, sh. ehk ka rahalist panust (serveri rent nt). Tore oleks kui foorumist leiaks kellegi turundajaguru, kes oskaks aidata foorumi ja jooksjate kokkuviimisel.

    Ideed on sellised... ise vaikselt nokitsen ja näis mis saab, praegu on motivatsioon laes ja see nõuab teostust nii radadel kui ka virtuaalmaailmas.

    Ootan skeptilist tagasisidet ja kui mõte peaks meeldima, siis liigume koos edasi.


    Kõike head,


    Margus
    Loom
    Loom
    Tipp
    Tipp


    Aquarius Postituste arv : 212
    Join date : 09/02/2008
    Age : 34
    Asukoht : Pärnumaa/Tartu

    Lugemiseks kõigile Empty Re: Lugemiseks kõigile

    Postitamine  Loom Teis Veeb 22 2011, 00:03

    Rõõm kuulda, et oled tagasi jooksuradadel, kui ka siin foorumis. Foorumi seis on jah vahepeal väga nutuseks jäänud ja tuleks seda kuidagi taaselustada. Vahepeal käis siit läbi ka selline variant, et teha jooksufoorumile logo vms. ja ka vastav atribuutika (särgid vms.)

      Teis Mai 14 2024, 23:48