Jooksufoorum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jooksufoorum

Foorum on suletud!


4 posters

    Algaja teie sekka

    avatar
    stirts


    Postituste arv : 5
    Join date : 16/06/2010

    Algaja teie sekka Empty Algaja teie sekka

    Postitamine  stirts Kolm Juun 16 2010, 14:42

    Hei,
    Olen teie jutte juba päris pikka aega lugemas käinud, nüüd lõpuks võtsin julguse kokku ja registreerisin end ka kasutajaks.
    Olen naisterahvas, vanus üle kolmekümne.
    Saavutustest mul rääkida ei ole. Tõenäoliselt olen kõige aeglasem jooksja foorumis. Very Happy

    Kooliajal oli jooksmine üks suur piin - ajas hingeldama ning tegi näo punaseks. Pean tunnistama, et samad vead on siiani Algaja teie sekka Icon_redface , kuid aastal 2005 tuli mu ellu mees, kes õpetas mind jooksmist nautima. Ning peale seda kui 2005 aasta sügisel olin läbinud poolmaratoni, hakkas vaiksel idanema unistus proovida joosta maratoni.
    Ilmselt olen ma pikima mõtlemisajaga inimene sel teemal. Very Happy 2007 aastal sain toreda pojakese ning peale imetamise lõppu hakkasin vaikselt treenima. Mõttes siis Helsingi 2009. Mis jäi aga samuti ära, sest sügisel 2009 sündis mu teine laps. Nüüd olen taas mõtetega nii kaugel, et vaikselt treenima hakata ja vaadata, mis elu toob.
    Abikaasa ütleb, et võiksin proovida sel sügisel Tallinna maratoni. Aga mind pelutab see, et joosta tuleb kaks ringi. Kui sa oled nii aeglane jooksja, et esimesed sulle peaaegu või täielikult ringiga sisse teevad, siis on väga raske teisele ringile minna. Algaja teie sekka Icon_rolleyes Nii ma tegelikult hetkel täpselt ei teagi, mida teha: siiski proovida Tallinna maratoni? Registreerida järgmise aasta Helsingi maratonile ja loota, et nii pika aja peale miskit vahele ei tule? Või siis (väike naljamõte) joosta sügisel "täiesti oma maraton" - ehk siis lihtsalt läbida see distants uhkes üksinduses. Mõtlemisainet igatahes on.
    Kui väga vaikselt aegadest rääkida, siis enne laste sündi läbisin pikemaid distantse võistlusoludes umbes tempoga 5:50-5:55. Praegu on see tempo minu jaoks veel natuke kiire pikal maal. Samas ei ole ma aega kunagi oluliseks pidanud. Ma lihtsalt armastan seda tunnet, kui jõuad pika jooksu lõppedes fini¹isse: "Olen kohal" Hakkama sain!" Loodetavasti saan hakkama oma unistusega, tunda seda tunnet ka maratoni fini¹ijoont ületades.
    avatar
    Mees metsast
    tugitoolisportlane
    tugitoolisportlane


    Leo Postituste arv : 22
    Join date : 24/05/2008
    Age : 36
    Asukoht : Tallinn, Tartu

    Algaja teie sekka Empty Re: Algaja teie sekka

    Postitamine  Mees metsast Kolm Juun 16 2010, 16:13

    Meil, jooksjatel, on siiamaani samad mured: ajab hingeldama ja raske on. Lõpus on kohati nii raske, et võtab lausa tasakaalutuks.

    Kuid see ning ka see, mis sellele järgneb, ongi jooksmise võlu. Nautigem seda.
    ainsaan
    ainsaan
    Tipp
    Tipp


    Postituste arv : 130
    Join date : 03/08/2008
    Asukoht : Tartu

    Algaja teie sekka Empty Re: Algaja teie sekka

    Postitamine  ainsaan Nelj Juun 17 2010, 04:35

    Põdeda pole midagi-Tallinnasse peale!!!!! Nii kõva venda seal küll ei kohta,kes ringiga sisse teeb,isegi kui 6 min. km. jooksed! Aega ka veel peaaegu 3 kuud.Kahe kuuga ajad veel sellise puraka üles,et ise ka imestad.Edu!!!
    avatar
    silver
    Tipp
    Tipp


    Leo Postituste arv : 448
    Join date : 22/03/2008
    Age : 52
    Asukoht : põlvamaa

    Algaja teie sekka Empty -

    Postitamine  silver Nelj Juun 17 2010, 18:13

    jaa, foorumis veel üks positiivne inimene. küsi nõu ja aitame või viitame meeleldi. vt ka kodulehte jooksupartner.ee. nemad praegu tegelevadki sulle sobiva asjaga, tln maratonile...

    Sponsored content


    Algaja teie sekka Empty Re: Algaja teie sekka

    Postitamine  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Teis Mai 14 2024, 13:54