Jooksufoorum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jooksufoorum

Foorum on suletud!


    taavilem

    taavilem
    taavilem
    tugitoolisportlane
    tugitoolisportlane


    Sagittarius Postituste arv : 17
    Join date : 11/05/2010
    Age : 41
    Asukoht : Tallinn

    taavilem Empty taavilem

    Postitamine  taavilem Esm Juun 14 2010, 18:46

    Viisakas on ka end siis tutvustada.
    Olen hetkel 27 aastane noormees, nimeks Taavi ja eesmärk on ennem kui vanus jõuab alata number 3-ga joosta maraton alla 3h, see aasta tahaks jõuda 3.05-ni, kui mõistlikult treenida, siis on isegi võimalik ehk. Trenni selle suunitlusega tuleb teha. Poolamaratoni tahaks see aasta viia alla 1.25.
    Tulemused: joostud 3 maratoni, esimene peale 4,5 kuud treeninguid oma talupoja tarkusest ja joostud sai 3.18.45
    See aasta Riias sai parandatud 3.13.45-le. See oli veel oma talupoja tarkusest jooks ja jõudu jäi isegi üle kui aus olla. Samas 2 nädalat hiljem Stockholmis 3.21.45, Riia oli jalgades ja enam nii väikese vahega maratone jooksma ei kutsu.
    Poolamaratoni parim on 1.28.43. Ehk kunagi kui parandan vormi ja võimeid jooksen lausa alla 1.20, kuid sinnani on veel päris palju aega.....peaasi, et huvi püsiks ja motivatsiooni ning tervist jätkuks.
    Rahvajookse on ka tore joosta ja ma usun, et eks siit foorumist mitmetega võistleme erinevatel jooksudel koha pärast, kuid suurim vastane endale olen ise ja eesmärkide ületamine on põhi siht. Võistlusmoment hoiab lihtsalt värskena. taavilem Icon_biggrin

      Teis Mai 14 2024, 07:26