Jooksufoorum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jooksufoorum

Foorum on suletud!


3 posters

    Keios

    keios
    keios


    Libra Postituste arv : 6
    Join date : 12/06/2010
    Age : 36
    Asukoht : Tallinn

    Keios Empty Keios

    Postitamine  keios Esm Juun 14 2010, 02:47

    Tere
    Nimi on Keio ja vanust hetkel 22 aastat.
    Aastal 2001 hakkasin tegelema orienteerumisega, ning aastast 2006 olen hakanud rohkem pühenduma lihtsalt jooksule ning jooksuvõistlustele. Treeningud on alati läinud vahelduva eduga. Päris tõsiselt hakkasin asja võtma aastal 2008 (nädalas vähemalt 4x joosta), 06.2009-05.2010 olin ajateenistuses kus mul kui jooksjal oli võimalus käia väravast väljas jooksmas aga regulaarne treenimine ei olnud aktiivse väljaõppe puhul võimalik. Nüüd alustan uue hooga Smile
    Keskendun distantsidele 10+ km.

    Selle aasta eesmärgiks on läbida 1. Tallinna maraton alla 4h, järgmisel aastal Tartu jooksumaratoni aeg alla 100 minuti.
    Suur huvi on duatloni vastu aga tundub, et meil selliseid võistlusi korraldatakse väga vähe, kui kellelgi on huvitavat infot nende kohta siis oleksin väga tänulik. (miks mitte triatlon? sest ujumine on mul väga nõrk, päris ära ei upu aga no ujumiseks ka seda nimetada ei saa Very Happy )

    Varasemad tulemused:
    2009 SEB Sügisjooks(sõdurjooksu arvestuses) 10km - 00.42.55
    2009 Tartu jooksumaraton 23km - 01.47.06
    2008 SEB Sügisjooks 21km - 01.43.43
    avatar
    playboy
    Tipp
    Tipp


    Taurus Postituste arv : 301
    Join date : 09/02/2008
    Age : 53
    Asukoht : Tallinn

    Keios Empty Re: Keios

    Postitamine  playboy Esm Juun 14 2010, 12:45

    Selliste tulemustega võiks Tallinna maratoni eesmärgi panna pigem alla 3:30tunni vabalt.
    Kui muidugi natike trenni ka vahepeal on tehtud Razz
    keios
    keios


    Libra Postituste arv : 6
    Join date : 12/06/2010
    Age : 36
    Asukoht : Tallinn

    Keios Empty Re: Keios

    Postitamine  keios Esm Juun 14 2010, 16:54

    Kuna see on mu esimene maraton siis tahan selle lihtsalt joostes läbida Smile

    Tegelikult treeningplaan mille järgi valmistun on just suunatud ~3.30 jooksmiseks (polar.com sain).
    taavilem
    taavilem
    tugitoolisportlane
    tugitoolisportlane


    Sagittarius Postituste arv : 17
    Join date : 11/05/2010
    Age : 41
    Asukoht : Tallinn

    Keios Empty Re: Keios

    Postitamine  taavilem Esm Juun 14 2010, 18:35

    Sinu aegade põhjal küll 3.30 ületamine on juba kuritegu Keios Icon_biggrin Tegelt ka nüüd mõistlikult treenida ja 3.30 ei ole kindlasti probleem, eriti, kui nii kaua oled siiski jooksmisega tegelenud. Ise tegin 4,5 kuud trenni eelmine aasta ja jooksin kohe 3.20 alla. Sul seega 3.30 ei tohiks probleem olla, eriti kui selleks harjutad, vaata vaid, et alguses liig kõrget tempot ei võta.
    keios
    keios


    Libra Postituste arv : 6
    Join date : 12/06/2010
    Age : 36
    Asukoht : Tallinn

    Keios Empty Re: Keios

    Postitamine  keios Esm Juun 14 2010, 21:42

    taavilem
    Sinu postituse juures avastasin mingid vinged klikitavad "-" ja "+" märgi. Lihtsalt huvi pärast klikkisin seda miinust, et näha mis juhtub ja siis alles sain aru, et see on vist mingi postituse või kasutaja reitimise süsteem Keios Icon_razz, plussiks seda enam muuta ei saa, seega ära võta kuidagi isiklikult seda miinust Very Happy

    3.30 tundub ikka natuke liiga kiire. 42km läbida keskmiselt 5min/km. Aga annan treeningutel endast parima, et maratoni finishis saada (aja näol) positiivse üllatuse osaliseks Smile
    taavilem
    taavilem
    tugitoolisportlane
    tugitoolisportlane


    Sagittarius Postituste arv : 17
    Join date : 11/05/2010
    Age : 41
    Asukoht : Tallinn

    Keios Empty Re: Keios

    Postitamine  taavilem Esm Juun 14 2010, 21:47

    pole lugu. aga see 5min/km, see ei ole üldse nii võimatu.
    trenni tuleb teha mõistlikult (mida ma ehk kõige targemini ei teinud) ja ka puhata.
    eks septembris näeme, kuidas sa alla 3.30 jooksed, aga alusta 5min/km, saad lõpus tempot tõsta Keios Icon_biggrin

    Sponsored content


    Keios Empty Re: Keios

    Postitamine  Sponsored content


      Teis Mai 14 2024, 13:57