Jooksufoorum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jooksufoorum

Foorum on suletud!


4 posters

    Jooksukohad Tartus talvel

    avatar
    tuki


    Postituste arv : 3
    Join date : 11/03/2010

    Jooksukohad Tartus talvel Empty Jooksukohad Tartus talvel

    Postitamine  tuki Nelj Märts 11 2010, 06:04

    Kus Tartus praegusel ajal jooksete? Tamme staadionile paar korda sattunud, seal oli ikka pehmet lund. Kõrveküla kergliiklustee oli tsiba jääs. Mingeid muid mõtteid?
    avatar
    Mees metsast
    tugitoolisportlane
    tugitoolisportlane


    Leo Postituste arv : 22
    Join date : 24/05/2008
    Age : 36
    Asukoht : Tallinn, Tartu

    Jooksukohad Tartus talvel Empty Re: Jooksukohad Tartus talvel

    Postitamine  Mees metsast Nelj Märts 11 2010, 16:31

    See on hea küsimus, mul on sama mure.

    Kust võib leida u 400m ülesmäge lõiku, mis on võrreldav Nõmme kõnnitee tõusule?

    Mulle meeldib näiteks pikka otsa teha läbi Kõrveküla Vasulani. Sealse hiiglasliku õunapuuaia kandis on ilus org ning hea vaade.
    avatar
    soul


    Postituste arv : 13
    Join date : 12/04/2008
    Asukoht : Tartu

    Jooksukohad Tartus talvel Empty Re: Jooksukohad Tartus talvel

    Postitamine  soul Nelj Märts 11 2010, 21:53

    tuki kirjutas:Kus Tartus praegusel ajal jooksete? Tamme staadionile paar korda sattunud, seal oli ikka pehmet lund. Kõrveküla kergliiklustee oli tsiba jääs. Mingeid muid mõtteid?

    Olen pikemaid otsi jooksnud sellises nn nelinurgas, liiklus on seal suht hõre. Saab koostada ka väiksemaid ringe seal ja pole nii üksluine kui Tamme staadionil.

    http://kaart.postimees.ee/?zoom=6&lat=6468877.92969&lon=658598.63281&layers=B00TTT&id=29127
    Jooksev olemine
    Jooksev olemine
    aktiivne harrastaja
    aktiivne harrastaja


    Sagittarius Postituste arv : 94
    Join date : 24/02/2008
    Age : 39
    Asukoht : Tartu/Tallinn

    Jooksukohad Tartus talvel Empty Re: Jooksukohad Tartus talvel

    Postitamine  Jooksev olemine Kolm Märts 17 2010, 14:36

    Mees metsast kirjutas:See on hea küsimus, mul on sama mure.

    Kust võib leida u 400m ülesmäge lõiku, mis on võrreldav Nõmme kõnnitee tõusule?

    Mulle meeldib näiteks pikka otsa teha läbi Kõrveküla Vasulani. Sealse hiiglasliku õunapuuaia kandis on ilus org ning hea vaade.
    Mina olen jooksnud mööda Baer'i tänavat. Olen alustanud veidi enne Tennis House'i (Krooksu lähedal) ja siis jooksnud otse mööda asfaldist kõnniteed kuni kollase Keelekeskuse hoone (Näituse 2) juurest pööranud paremale ülesse. Lõpp on umbes Keelekeskuse hoone lõpus ehk kus kiviklibune kõnnitee kohtub risti oleva Näituse tänava asfaltteega). Tõusu teise poole võib joosta ka just mööda seda kiviklibust kõnniteed (on veidi järsem, kuid lühem tee). Ma pole enam ammu seal jooksnud, aga minu meelest oli see ka umbes 400m kanti nagu Nõmme mägi, kuigi kahjuks mitte nii järsk).

    Sponsored content


    Jooksukohad Tartus talvel Empty Re: Jooksukohad Tartus talvel

    Postitamine  Sponsored content


      Teis Mai 14 2024, 07:10