Jooksufoorum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jooksufoorum

Foorum on suletud!


3 posters

    Polar RS800CX

    ainsaan
    ainsaan
    Tipp
    Tipp


    Postituste arv : 130
    Join date : 03/08/2008
    Asukoht : Tartu

    Polar RS800CX Empty Polar RS800CX

    Postitamine  ainsaan Teis Jan 26 2010, 02:44

    Soetasin sellise pulsoka-väga täiuslik asi,kuid on üks probleem.Lugu intervalltreeninguga.Seal programmis ainult 5x1000 3min.intervalliga.Mul küsimus kuidas saaks ise intervalltreeningu programmeerida? Vanal S240-nel panin peale näiteks 15 min.warm up,seejärel 3x3000 a 11.30,taastumine 2min ja cool down 10 min.Kui alustasin treeningut vajutasin pulsoka käima ja ta luges ise kuni programmi lõpuni.Kui olin lõpetanud cool down-i vajutasin kinni ja pärast sai failist lugeda kõiki andmeid.Ka taastumiskiirust.Kas oskab keegi nõu anda kuidas saaks sama asja teha RS800CX-ga,vöi ei saagi??
    wares
    wares
    tugitoolisportlane
    tugitoolisportlane


    Postituste arv : 19
    Join date : 29/08/2009

    Polar RS800CX Empty Re: Polar RS800CX

    Postitamine  wares Nelj Jan 28 2010, 18:16

    Garmini kellal saab lõikude pikkuseid kas aja, läbitud vahemaa või nupuvajutuse peale paika sättida (kas otse kellas endas või arvuti vahendusel). Kas Polaril seda võimalust ei ole?

    Ma selle kella spetsifikatsioonist näiteks vaatan, et sellel on olemas selline asi:

    Use timers, for example, as a training tool in interval training to tell you when to switch from a harder to a lighter period and vice versa. The timers can be time- or distance- based.
    ainsaan
    ainsaan
    Tipp
    Tipp


    Postituste arv : 130
    Join date : 03/08/2008
    Asukoht : Tartu

    Polar RS800CX Empty Re: Polar RS800CX

    Postitamine  ainsaan Reede Jan 29 2010, 04:52

    On jah.Tuleb arvutiprogrammist sisestada treeningplaan.Intervalltreeningu puhul näiteks warm up,work recovery,cool down.Pole aga veel pihta saanud kuidas displai-le näitajaid sisestada.Tahaks näha distantsi,kiirust ja stopperit,aga seni pole õnnestunud.Üldiselt jube keeruline programm.Seda õpib visst mitu kuud!
    avatar
    Juhani


    Postituste arv : 1
    Join date : 29/03/2010

    Polar RS800CX Empty Re: Polar RS800CX

    Postitamine  Juhani Esm Märts 29 2010, 22:38

    Tegelikult ei tasugi pead vaevata kuidas kella selle väikse ekraani pealt programmeerida.
    Igasuguseid treeninguid ja displei vaateid teen ise Protraineris ära. Kella saab ju 100% programmeerida IR kaudu.
    Ise vaevasin siin pead kuidas (ostsin RS800cx multi) GPS-i andmemahtu vähendada(kui ma nt. ei soovi asukohta vaid ainult kiirust ja distantsi).
    Täiesti lootusetu juhtum, see ots ei ole kasutajatele vabaks jäetud.
    Kui kasutamisega ära harjuda siis ei taha teisi kellasid nähagi=)

    Edu kella kasutamisel!

    Sponsored content


    Polar RS800CX Empty Re: Polar RS800CX

    Postitamine  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Teis Mai 14 2024, 09:01