Jooksufoorum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jooksufoorum

Foorum on suletud!


3 posters

    Kas Suunto pulsikella saab arvutiga ühendada ka ilma PC POD-ita?

    avatar
    elza


    Postituste arv : 2
    Join date : 10/01/2010

    Kas Suunto pulsikella saab arvutiga ühendada ka ilma PC POD-ita? Empty Kas Suunto pulsikella saab arvutiga ühendada ka ilma PC POD-ita?

    Postitamine  elza Püh Jan 10 2010, 22:44

    On keegi proovinud/uurinud? Ma ei suutnud netist midagi asjalikku leida ja endal praegu kella proovimiseks ka ei ole.
    muhk3l
    muhk3l
    harrastaja
    harrastaja


    Postituste arv : 63
    Join date : 28/04/2008

    Kas Suunto pulsikella saab arvutiga ühendada ka ilma PC POD-ita? Empty Re: Kas Suunto pulsikella saab arvutiga ühendada ka ilma PC POD-ita?

    Postitamine  muhk3l Teis Jan 12 2010, 01:40

    Suunto PC POD arendati välja kodus treenimiseks - paned pulsirihma peale, ühendad PC POD-i vastava programmiga oma arvutis ja hakkad näiteks ergomeetrit sikutama või tallad pukis jalgratast. Kelladest ühendub see Suuntol T3(c) ja T4(c)-ga, T6-ga tuleb USB-ühendus eraldi kaasa ja T1-seeria kelladel arvutiliidest ei ole (küll aga peaks nende pulsivööd nimetet POD-iga ühendada).

    "Asjalikk nett" rulluks sinu ees lahti näiteks http://www.suunto.com/ sisestamise järel
    avatar
    elza


    Postituste arv : 2
    Join date : 10/01/2010

    Kas Suunto pulsikella saab arvutiga ühendada ka ilma PC POD-ita? Empty Re: Kas Suunto pulsikella saab arvutiga ühendada ka ilma PC POD-ita?

    Postitamine  elza Teis Jan 12 2010, 03:15

    Ma tean mida selle kelaga teha saab. Mu küsimus oli hoopis teisest puust. Ma ei taha PC PODi osta. See väike seade tundub mulle tavalise wireless seadmega. Mind huvitab just see, et kas keegi on ühenduse Suunto Traning Manageriga ilma PC PODita?
    muhk3l
    muhk3l
    harrastaja
    harrastaja


    Postituste arv : 63
    Join date : 28/04/2008

    Kas Suunto pulsikella saab arvutiga ühendada ka ilma PC POD-ita? Empty Re: Kas Suunto pulsikella saab arvutiga ühendada ka ilma PC POD-ita?

    Postitamine  muhk3l Teis Jan 12 2010, 06:28

    Ühesõnaga, tunned huvi Suunto Training Manageri joonistatud graafikute ja kokkuvõtete vastu ning sul on t3- või t4-seeria mudel. Sada taala USB-pulga eest, mille peal isegi tekstifaile kanda ei saa, on muidugi kibe hind. Pealegi, nende isemõtlevate kellade andmetesse uskumiseks peab ikka omajagu julgust olema, aga proovida ju võid.

    Pole kuulnud, et keegi Suunto pod-e simuleerinud oleks, aga võid esitada küsimuse http://suuntohacker.blogspot.com või http://beatwaves.net/ autoritele. Guugeldamisel võib olla abi märksõnast "DIY"
    avatar
    Taavi
    harrastaja
    harrastaja


    Gemini Postituste arv : 53
    Join date : 09/04/2008
    Age : 40

    Kas Suunto pulsikella saab arvutiga ühendada ka ilma PC POD-ita? Empty Re: Kas Suunto pulsikella saab arvutiga ühendada ka ilma PC POD-ita?

    Postitamine  Taavi Reede Jan 15 2010, 00:30

    t6c-ga saab ilma podita. siis on komplektis kaasas kaabel arvutiga ühendamiseks.

    Sponsored content


    Kas Suunto pulsikella saab arvutiga ühendada ka ilma PC POD-ita? Empty Re: Kas Suunto pulsikella saab arvutiga ühendada ka ilma PC POD-ita?

    Postitamine  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Teis Mai 14 2024, 20:19