Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asukoht : Tartu

Eero-Margo Empty Eero-Margo

Postitamine  Eero-Margo Nelj Juul 23 2009, 04:25

Nimi on Eero-Margo Neeme
    Olen oma spordi harrastusega nii kaugele, et plaanin 2-3 aasta pärast maratoni joosta. Alguse sai spordikirg juba väga noorena. Armastasin mängida jalgpalli ja korvpalli, meeldis suusatamine ja hokit sai meeleldi mängitud talvel. Lühidalt väga aktiivne olin lapsena, mis tuli üldkehalisele arengule kasuks ja abistas mu nõrka tervist tugevdada (südame klapirike, psoriaas, mandlid, hiljem reuma, mille tingis südamelihastepõletik aga see oli 18 aastaselt). Üllatavalt kombel oli kiiruslik vastupidavus tagantjärge analüüsides hea. Paides D klassi sai võidetud ümber Paide Vallimäe jooks, C klassis jooksukrossis Aravetel esimene koht. Nii tilkus oma jagu häid tulemusi ja võite. 14-15 aastaselt oli mu võidukamad B-klassis tulin Paide rajooni meistriks 100m ja 200m(12.05 ja 24.6) ja A-klassis 100m teine ja kuulitõukes esimene. Maakoolide (Koigis treener väga hea härra Ülo Pukk) kergejõustiku 6 võistluses kahekordne Paide rajooni meister. Need on saavutused, mis annavad täna mulle jõudu taas joosta ning seda nautida ja puhast rõõmu tunda. Peale 18 eluaastat tuli paus regulaarsele spordi tegemistesse sisse. 30-selt alustasin uuesti, naasesin oma kire juurde tagasi, kolm aastat sai üksi rassitud. Nüüd olen ühinenud TÜASKi harrastajate rühmaga, treener Rein Aule käe all, pean mainima suurepärane treener. Praegused tulemused pole suurt mainimist väärt, kuna areng jätkub ehk kaks aega 2007 seb 21 1h59 ja 2009 seb Tartu 10 km 45 min. Aga soovin veel tugevalt oma aegasi kärpida. See oleks lühidalt minust ja tervitan kõiki jooksusõpru siin jooksuspordifoorumis ning kohtumiseni jooksuradadel.

Viimati muutis seda Eero-Margo (Nelj Sept 19 2013, 14:13). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Trükivead)

Teis Mai 14 2024, 19:23