Jooksufoorum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jooksufoorum

Foorum on suletud!


2 posters

    Rahvasportlane

    rahvasportlane
    rahvasportlane


    Capricorn Postituste arv : 1
    Join date : 02/01/2009
    Age : 57
    Asukoht : Tõrva

    Rahvasportlane Empty Rahvasportlane

    Postitamine  rahvasportlane Püh Jan 04 2009, 01:29

    Olen tõeline harrastussportlane.Kunagi koolipõlves sai natuke kõiki alasid tehtud, peale ülikooli tekkis pikk paus ja 5 aastat tagasi alustasin enam-vähem nullist uuesti.Olen jõudnud ülikooliaegsele tasemele ja tundub, et see ongi minu lagi, sest paremini kohe kuidagi ei saa.Olen proovinud ka erinevaid treeningplaane ja erinevat trenni, aga siiani pole see erilist edu toonud.Et jooksukaaslasi pole ka kuskilt võtta, siis on mõnikord 30 kilomeetrine trenn päris karm katsumus, igav hakkab.Võistlustel käin rohkem jooksuseltskonna pärast, vahelduseks on päris hea, kui keegi sul ka ees, taga ja kõrval on. Sel hooajal jõudsin oma elu viienda maratonini ja see on jumala õige jutt, et enam rajalt maha ei saa, olgu kasvõi pilt fini¹is taskus,ikka kisub uuesti jooksma.Rekordid pole suuremad asjad, poolmaraton parematel aegadel 1.35 kanti ja maraton kuskil 3.36, aga ega neid naisi nii väga palju ei jooksegi, nii et päris viimaste hulka ikka ei jää.Ja oma elu ei kujutaks ma ilma jooksuta enam ette,rahustab edukalt närve, mida õpilased koolis mõnuga järavad.
    ainsaan
    ainsaan
    Tipp
    Tipp


    Postituste arv : 130
    Join date : 03/08/2008
    Asukoht : Tartu

    Rahvasportlane Empty Re: Rahvasportlane

    Postitamine  ainsaan Esm Jan 12 2009, 04:09

    Maratonirajalt tõesti enam maha ei saa.Hästi on kirjutatud 2005 a. Londoni maratoni särgi selja peale.Seal on tekst selline.Never again...until next time.It's what happenes after marathons

      Teis Mai 14 2024, 10:10