Jooksufoorum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jooksufoorum

Foorum on suletud!


2 posters

    Harrastusjooksja Alo Ervin

    avatar
    president


    Postituste arv : 10
    Join date : 22/03/2008

    Harrastusjooksja Alo Ervin Empty Harrastusjooksja Alo Ervin

    Postitamine  president Nelj Sept 25 2008, 02:46

    Tere! Olen Alo Ervin ja liitusin selle foorumiga juba suhteliselt ammu, aga siiani olen foorumis olnud ainult vaatleja. Nüüd räägin natuke lähemalt ka oma "karjäärist". Tegelenud olen pikamaajooksuga pea kaks aastat (SL Õhtulehe jooksule lähen sel laupäeval kolmandat korda, siis saabki sümboolselt 2 aastat täis Very Happy), kusjuures esimesel rahvajooksul oleks võinud mu aega kalendriga mõõta - pea tund tuli täis, kõvasti üle 50min igal juhul, teisel aastal (aasta tagasi) oli samal jooksul 10km aeg juba 45:15 ning sel aastal proovin joosta alla 40 minuti Smile. Kahe aasta jooksul olen osa võtnud ka paljudest teistest jooksudest alates 1500 meetrist kuni Saaremaa kolme päeva jooksuni. Nüüdseks olen siis arenenud tavaliselt rahvasportlasest alla keskmise harrastusportlaseks.

    Siiani on mu põhidistantsiks 10km, kuigi tunnen, et veelgi rohkem sobivad pikemad distantsid. 10km rekord on hetkel 40:16 (Rakvere, 21.09), enne seda oli parim suve algul Simuna-Laekvere jooksul joostud 40:25. Jooksmisega tegelen nii öelda oma lõbuks ja võistlustest võtan osa koos sõpradega SK Aasperest, trenni teeme igaüks ise vastavalt oma suvale. Mina olen praeguseni trenni teinud põhiliselt joostes pikki aeglaseid krosse, tehes lühemaid tempokrosse ja sõites jalgrattaga nii kiiresti kui ka aeglaselt (nt ükskord isegi maastikurattaga asfaltil ~25km alla 45minuti Smile).

    Esialgu aitab küll, edasipidi võin siia uusi rekordeid lisada Very Happy.
    devil
    devil
    Tipp
    Tipp


    Aries Postituste arv : 275
    Join date : 27/03/2008
    Age : 44
    Asukoht : Tallinn

    Harrastusjooksja Alo Ervin Empty Re: Harrastusjooksja Alo Ervin

    Postitamine  devil Nelj Sept 25 2008, 23:26

    Ka minul saab SL Õhtulehe jooksul sümboolselt aastapäev täis, kuna 4 aastat tagasi oli see mu esimene jooksuvõistlus:)
    avatar
    president


    Postituste arv : 10
    Join date : 22/03/2008

    Harrastusjooksja Alo Ervin Empty Re: Harrastusjooksja Alo Ervin

    Postitamine  president Esm Okt 20 2008, 20:03

    Uus 10 kilomeetri rekord Saaremaalt - 38:35, enne seda tuli SL Õhtulehe Rahvajooksult 39:32 Smile.

    Sponsored content


    Harrastusjooksja Alo Ervin Empty Re: Harrastusjooksja Alo Ervin

    Postitamine  Sponsored content


      Kolm Mai 15 2024, 00:54